Педагог-організатор (Микитин Іванна Іванівна)

25.02. Мистецький проєкт «Лесине слово у вічність» (для учнів 8-9 класів)

Віршований флешмоб «Я жива, я буду вічно жити…» (у соцмережі )

01.03. Як захистити дитячу психіку під час війни

1. Казка та супергерої.

Пригадайте чи вигадайте казку, де герой проходить випробування на сміливість та можливість витримати щось неприємне. Розповідайте її, коли збираєтесь у сховище, або перебуваєте там. Це допоможе дитині зрозуміти ситуацію, допоможе запустити механізми адаптації. Як поводити себе на блокпостах: важлива інформація для українців.

2. Що робити під час обстрілів і залпового вогню?

Ігри на позитивну уяву.

У багатьох сховищах холодно або жарко, тісно, темно і лячно. Включіть уяву! Пограйте з дитиною в гру «‎А зараз вигадаємо щось кольорове, щось дивне, щось з вухами, та інше». Так ми зменшимо вплив страху від замкнутого простору, коли не можеш робити те, що хочеш, що звик робити.

3. Ігри під час вибухів. Коли лунають вибухи та постріли, але ви захищені, можна з дитиною уявляти великі крила Янголів, що боронять наших солдат та допомагають їм нас захищати.

4. Малюнки захисникам. Коли у дитини виникають запитання, чим ми можемо допомогти, – створюйте з малечею малюнки підтримки та сміливо викладайте їх у соціальні мережі. Так дитина побачить і відчує, що вона теж робить щось важливе.

5.. Фізичні ігри, дихальні вправи, навчання за планом, вивчення іноземної мови теж допоможуть організму стабілізувати психічну систему після дезорганізації військовим станом.

04.03 Війна в очах дітей

09.03.Протягом дня проводилися онлайн години спілкування, інформаційні хвилинки, вернісаж кросвордів «Мій Шевченко», перегляд презентацій, відеофільмів, присвячених нашому українському генієві.

14.03.Заочна відео мандрівка "Країна ,в якій я живу",до дня Добровольця

Патріотична година «Гордість і пам’ять»

Прес-перегляд «Душу і тіло ми положимо за нашу свободу»

Патріотична година «Сьогодні Бог народжується там, де захист – це життя, а не робота»

17.03.Доброта і милосердя – невід’ємна складова поняття « Людина». Допоки ми співчуваємо і допомагаємо ближньому – ми залишаємося людьми .Саме через душевний поклик і щире безкорисливе бажання допомогти героям – воїнам Збройних Сил України, вчителі та учні школи долучилися до акції на підтримку наших військових а саме: плетуть маскувальні сітки, малюють малюнки , виготовляють солодощі та обереги,збирають продукти харчування.

Конкурс малюнків "Україна в серці". Онлайн-обговорення у чат-групі «організатор» (Viber) для учнів 5-9 класу.

Складання сценарію "Чути Великодні Дзвони".

Підбір пісень на страсну тематику.

Складання сценарію "Чути Великодні Дзвони".

Підбір пісень на страсну тематику.

Кiлькiсть переглядiв: 98

Коментарi