• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Прийом учнів до школи

До уваги батьків майбутніх першокласників!

/Files/images/1_ve/изображение_viber_2023-05-31_11-57-38-967.jpg

Правила прийому до закладу освіти

1. До першого класу закладів освіти приймаються діти, як правило, з 6 років (станом на 01.09.)

2. Прийом дітей до закладів освіти здійснюється на безконкурсній основі відповідно до території обслуговування. Діти, які територіально не обслуговуються закладом осівіти, можуть бути зараховані до нього при наявності вільних місць.

У заклад освіти не можна зарахувати дитину, якщо в класі немає вільних місць. Відповідно до статті 14 Закону України № 5460-VI від 16.10.2012; в редакції Закону № 2145-VIII від 05.09.2017 наповнюваність класів закладів освіти не має перевищувати 30 учнів.

3. Забезпечується першочерговий прийом до 1 класів дітей, які постійно проживають на закріпленій за закладом освіти території обслуговування, або мають старших сестер і братів, які навчаються у цьому закладі, та випускників дошкільних закладів освіти, навчально-виховних комплексів, що уклали угоди про співпрацю.

Для зарахування учня до закладу освіти батьки або особи, які їх замінюють, подають такі документиь:

· заява на ім’я директора закладу освіти;

· медична довідка встановленого зразка — форма № 086-1/0;

· копія свідоцтва про народження дитини;

· особова справа — для дітей, які вступають до будь-якого класу, окрім першого;

· документ про відповідний рівень освіти;

Іноземні громадяни та особи без громадянства додатково подають нотаріально завірений переклад документів, складених іноземною мовою.

Батьки надають додаткові документи, якщо прізвище когось із них за паспортом не збігається з прізвищем дитини у свідоцтві про народження. У такому випадку батьки підтверджують спорідненість документом РАЦСу про зміну прізвища або надають свідоцтво про шлюб.

Опікуни надають документи, видані відповідними органами влади. Це може бути акт органу опіки та піклування про призначення опікуном.

Кiлькiсть переглядiв: 295

Коментарi